Снимка ФК Спартак
Десният защитник на Спартак Варна Борислав Вакадинов изпадна в немилост и на този етап не влиза в сметките на треньора Васил Петров.
През миналата седмица Вакадинов тренираше индивидуално, след като получи дисциплинарно наказание за нарушаване на вътрешния правилник, а след това отпадна от групата за срещата с Марица.
В понеделник пък не се появи на възстановителното занимание и на този етап бъдещето му изглежда неясно.
Вакадинов бе доведен при „соколите“ през лятото от бившия им вече наставник Валентин Илиев. В първите срещи той излезе титуляр, но след като опитният Атанас Зехиров навакса изоставането с подготовката, вече е първа опция на този пост.
На него може да бъде използван и универсалния Ивей Ромееш, който до този момент е основен играч в по-предни позиции.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Днес няма да се плаща за Синя и Зелена зона във Варна
Дата: 06/05, 09:15
Военноморското училище във Варна усилено използва изкуствен интелект
Дата: 06/05, 09:08
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 09:00
Служебният министър на отбраната Атанас Запрянов: Без наборна служба, професионалните военни не са достатъчни
Дата: 06/05, 08:58