Медицинска лаборатория „ЛИНА” продължава да разширява присъствието си в град Варна. Днес тя отвори врати на ул. „Никола Вапцаров” №7 в кв. Чайка. Адресът се намира под стадион „Черно море” и в близост до ДКЦ „Чайка”.

Новото помещение разполага с две манипулационни, като една от тях е оборудвана специално за деца. Красивият ѝ интериор потапя малките пациенти в тайните на морския свят и създава приятна и интересна атмосфера.

Предимство за жителите на кв. Чайка е, че новият адрес на „ЛИНА” е дежурен и в съботните дни.

Работното време на обекта е:
понеделник – петък
* 07:30-16:00 часа
събота
* 08:00-12:00
Лабораторията има сключен договор с НЗОК и извършва изследвания срещу талон-направление.

В манипулационната на ул. „Никола Вапцаров” №7 важат и всички месечни профилактични кампании и високоспециализирани анализи на намалени цени. Тук можете да се включите и в безплатните анализи на „ЛИНА”, за които има само стандартна такса манипулация от 2 лв. Повече за тях може да научите на www.lina-bg.com.

* публикация
Главният секретар на МВР Георги Кандев: Истината е, че храбростта рядко идва с гръм. Тя започва с малък избор
Дата: 06/05, 12:33
Затварят временно ул. „Вълноломна“ на 7 май
Дата: 06/05, 12:23
Джон Малкович получи хърватско гражданство
Дата: 06/05, 12:151 Коментар
След сканиране на свлачището край Смолян се появиха още по-големи проблеми
Дата: 06/05, 12:031 Коментар
Николай Денков: Държавата трябва да се грижи за техническото оборудване на армията
Дата: 06/05, 11:505 Коментара