Булфото
На 13 септември Върховният административен съд ще заседава по делото срещу Милена Славова, съдена от ЛГБТИ общността за дискриминация.
Припомняме, че през 2021 година, рокаджийката публикува пост срещу парада в социалната мрежа Facebook. Още тогава редица известни личности се обявиха в подкрепа на Милена Славова.
Тя нарече хората с различия с обидни епитети.
По-късно самата тя сподели, че са последвали обиди и заплахи за побой, дори и закани за убийства по най-садистичен начин.
Мото-обществото също се обяви в подкрепа на Милена Славова. Певицата заяви, че на много места са съставени редица подписки. Във фейсбук се организира протест и подписка, която всеки може да подкрепи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 07/05, 03:40
Рожден ден празнува Дони
Дата: 07/05, 03:00
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 02:30
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 02:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 07/05, 02:00