кадър бТВ
Антон Груев от петричкото село Старчево разказа пред бТВ, че е пребит от трима мъже в нощен клуб в Петрич, като единият от биячите бил полицай.
„Отидохме в дискотеката и около 2:30-3 часа получих едно сбутване от съседната маса. Тогава моят приятел отиде до тях и им направи забележка, че без причина са ме бутнали. Те си седнаха и след около 10 минути дойдоха от другата маса Иван Янев и Захари Палавчев, които аз не познавам. Иван ме удари в окото, който е полицай. Паднах на земята и започнаха да ме ритат“, разказа Антон Груев.
Той добави, че вероятната причина за сбиването е приятелят на бившата му жена.
Антон Груев е подал жалба в полицията. От Областната дирекция на МВР съобщават, че е назначена комисия и се извършва проверка за изясняване на всички факти и обстоятелства, свързани със случая.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп отхвърли иранския отговор на предложението на САЩ за спиране на огъня
Дата: 11/05, 07:58
Външните министри на ЕС приемат нови санкции над Русия
Дата: 11/05, 07:571 Коментар
Съкращават срока за регистрация за сезонна работа
Дата: 11/05, 07:52
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 07:50
Катарски танкер с втечнен газ премина успешно през Ормузкия проток
Дата: 11/05, 07:44