Снимка Варна ДКС
За трета поредна година тима на Варна ДКС организира волейболен турнир в памет на изтъкнатия варненски треньор Ставри Димитров. Легенда с над 50-годишен стаж в професията, под чието ръководство са излезли много известни състезателки и националки.
В надпреварата ще вземат участие отборите на Дея спорт (Бургас), Марица 2022 (Пловдив) и домакините от Варна ДКС, водени от новия си наставник Милен Стоянов, който ще изпробва новите попълнения в тима.
Програма
29.09 - 20.00 Варна ДКС – Марица 2022 в 1-а ЕГ
30.09 – 16.30 Варна ДКС – Дея спорт в ТУ
01.10 – 14.30 Дея спорт – Марица 2022 в ТУ
Награждаването на призьорите в надпреварата, която се организира със съдействието на дирекция „Спорт“ към Община Варна, е в неделя от 16 часа.
Турнирът е генерална репетиция преди старта на новия сезон в женската волейболна „Демакс“ лига, който започва на 20 октомври.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Зеленски предупреди чуждестранните лидери да не присъстват на парада в Москва
Дата: 07/05, 21:291 Коментар
Депутат за новите министри: По делата им ще ги познаем дали стават или не
Дата: 07/05, 21:25
България има нов тото милионер
Дата: 07/05, 21:17
Първан Симеонов: Хората казват на Румен Радев, че не обичат крайностите
Дата: 07/05, 21:12
Журналист: „Прогресивна България“ спира популизма в парламента
Дата: 07/05, 20:57