Добрев, ГЕРБ: Не може да е неволна грешка цял списък с фирми, получаващи милиони


29/09/2023, 12:34

Снимка Булфото

Идвестен депутат от ГЕРБ разбуни духовете в Народното събрание. 

Как става такава неволна техническа грешка със списък от фирми, регистрирани забележете в Люксембург, с милиони, които те ще получат. Това са никому неизвестни фирми, който ще построят фотоволтаици и батерии, с които няма за разкрият работни места, заяви в кулоарите на парламента Делян Добрев от ГЕРБ-СДС.

“ГЕРБ подкрепя предложението да се удължи срока, в който Асен Василев е длъжен по закон да внесе държавния бюджет. Даваме му две седмична отсрочка от срока, който е краят на октомври. Знаете, Народното събрание няма да работи около изборите”, каза още той, пише novini.bg. 

“Моето лично мнение обаче е, че забавянето е заради това, че не излизат сметките в бюджета”, допълни Добрев.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Издирват шофьор блъснал и убил домашно куче в Петрич
Дата: 11/05, 11:53

Microsoft маха Copilot от Windows 11 - как потребителският гняв принуди технологичен гигант да отстъпи
Дата: 11/05, 11:51

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 11:50

НОИ: С 9,8% повече са разходите за пенсии за година
Дата: 11/05, 11:41

Бензинът в България поскъпна, дизелът - поевтинява
Дата: 11/05, 11:32

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия