снимка Булфото
Идеята на финансовия министър Асен Василев да се дава бонус за донос срещу хора, които укриват данъци, няма да се реализира.
От друга страна отстъпката в ДДС-то за ресторантьорите, която те получиха по време на ковид епидемията, остава в сила. Това обяви депутатът от ДПС Делян Пeевски.
"Да, министърът се съгласи. Единственото което му е искането, ще направи среща с ресторантьорите за изсветляване на бизнеса. Иска предложения от тях, но ние бяхме ясни – няма да се случи 20% за ресторантьорите", каза депутатът пред журналисти.
Пеевски потвърди за среща с министъра на финансите, с Бойко Борисов и с Делян Добрев, на която е договорено да се направи така, че нито един от работещите във въглищните централи да не остане без работа и да бъдат насочени към държавно предприятие, предадоха БГНЕС и БНР.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
БСП спря партийният си вестник "Дума"
Дата: 10/05, 07:52
Учени: Мъжете вредят на планетата повече от жените
Дата: 10/05, 07:41
Откриха издирвания мъж от Перник край жп линия в критично състояние
Дата: 10/05, 07:36
Сирийският президент извърши промени в правителството и уволни брат си
Дата: 10/05, 07:29
Скандал в българска църква в Одрин - митрополит настоява за литургия на гръцки език
Дата: 10/05, 07:17