Делян Пеевски: Доверието към кабинета не е безгранично


04/10/2023, 16:24

Снимка Булфото, архив

Ако енергийният министър се е подписал вчера под нещо, което смята за неизпълнимо, веднага ще му искаме оставката Ние сме дали доверието си на кабинета, но то не е безгранично. Това заяви народният представител от ДПС Делян Пеевски пред журналисти в парламента. Повод бе изказването на министър Румен Радев, че седемте точки от подписаното вчера споразумение между премиера, министри, депутати и синдикати са "трудно изпълними", предава flashnews.bg.

Ако нещо не се изпълни от обещанията към хората, ние ще бъдем с тези хора тук, отпред, предупреди Пеевски, цитиран от пресцентъра на партията.

Той подчерта, че на министърът на енергетиката е присъствал и участвал в преговорите за споразумението. Енергийният министър трябва да си мери приказките. Ако е имало нещо да каже, е трябвало да го каже, заяви още Делян Пеевски.

Разбрах, че г-н Борисов е казал да идва веднага. Нека да дойде веднага и да обясни какво има предвид с изказванията си, посочи още Пеевски.

Напрежението на практика е стихнало, протестират само още някои работници от мините - обсъждат нещата. Надявам се да няма политически момент, защото видяхме, че някои партии се набъркват в протестите, коментира Делян Пеевски.

Хората е хубаво да прочетат внимателно какво сме се споразумели с тях и ще видят, че е в техен плюс. Когато го осмислят, надявам се всичко ще бъде наред, подчерта Пеевски.

На въпрос за приноса му в довеждането на преговорите до успех, депутатът от ДПС заяви: "Направих каквото мога за хората. Това е най-важното - хората да са доволни и да решим проблемите. Кой го е свършил не е толкова важно".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Засилено търсене на средства за защита след нападенията във Варна
Дата: 07/05, 13:59

Съдът прекрати делото по искова молба на МБАЛ "Св. Анна" срещу НЗОК
Дата: 07/05, 13:55

Пребиха на улицата мъж от Девня за 450 евро
Дата: 07/05, 13:44

Забравен куфар блокира центъра на Бургас, сапьори се готвят за контролиран взрив
Дата: 07/05, 13:32

България предаде на ЕК план за отказ от руски газ
Дата: 07/05, 13:201 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия