Кадър Инстаграм
Заради глобалното покачване на температурите подобни приказни гледки стават все по-редки.
Клип в мрежата предизвика адмирации и хиляди лайкове.
Джип гази пред пухкави бели преспи в гората. Тихо се сипе бял сняг, какъвто помним само в приказките.
Не е ясно къде е заснет, но се предполага, че е в северна страна като Финландия, Швеция или Норвегия.
Ето и един мното интересен коментар на жител на най-северната територия на Канада.
"В моят град в Нунавут би трябвало да има толкова много сняг сега. Все още нямаме сняг, аз мразя лятото. Живея на север, където има сняг през август и септември. Октомври е и все още не е валяло сняг. Последния път, когато си спомням, че това се случи беше преди 30 години"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Иран и САЩ се договориха за "пътна карта" към мирно споразумение
Дата: 22/06, 08:06
След два дни издирване: Куче насочило спасителите към тялото на изчезналата в Пирин туристка
Дата: 22/06, 07:56
Нова топлинна вълна залива Европа с рекордни температури за юни
Дата: 22/06, 07:50
Мъж загина при пожар в къщата си край Бургас
Дата: 22/06, 07:41
Египет обърна Нова Зеландия с три гола за едно полувреме и се класира за 1/16-финалите на Световното по футбол
Дата: 22/06, 07:37