Снимка Булфото
Мъж наруши правилата на пътя и се опита да заобиколи закона, но сметките му излязоха криви.
43-годишен шофьор опита да подкупи полицай от Районното управление в Аксаково, съобщиха от пресцентъра на полицията за Moreto.net.
Случката се разиграла час след полунощ в района на летището.
Водачът на лек автомобил „Ситроен“ бил спрян за проверка. Резултатът от направения тест показал алкохол над допустимите промили.
Тогава нарушителят се опитал да постави сумата от 130 лева в ръцете на униформения. Мъжът е жител на с. Орляк, общ. Тервел, известен на МВР.
По случая мигновено е образувано бързо полицейско производство и е докладвано на прокуратурата.
При друг случай 57-годишен варненец попаднал в ареста на Пето районно за шофиране след употреба на алкохол.
Мъжът бил засечен тази сутрин, минути преди 7.00 часа, да шофира по улиците на града в посока Златни пясъци след употреба на спиртни напитки. Тестът с дрегер показал 2,18 промила алкохол в издишания въздух . По случая е образувано досъдебно производство.
23-годишен мъж от с. Тръстиково също е задържан за срок до 24 часа, но за шофиране след употреба на наркотици - кокаин и амфетамин.
Срещу нарушителя е образувано бързо производства по описите на Четвърто РУ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 22:00
Харалан Александров: ГЕРБ съчувства на ПБ, но Радев няма да счупи рекорда на Борисов
Дата: 23/06, 21:581 Коментар
Комарите вече тормозят целогодишно гърците
Дата: 23/06, 21:441 Коментар
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 21:40