Редактор: Недко Петров
Стопкадър Нова Тв
Известна наша журналистка призна колко много харесва Лионел Меси.
Снощи гениалният аржентинец спечели осмата си рекордна „Златна топка“ за най-добър футболист в света и това даде повод на Люба Пашова да направи признанието, докато коментираше празника Хелоун, който се отбелязва тази вечер по всички краища на света.
Нямам нищо против Хелоуин, но днес, ако трябва да се маскирам, абсолютно метафорично го казвам, бих облякла костюм на Лео Меси. Защото той спечели за осми път „Златната топка“, разбира се, в присъствието Христо Стоичков, и получи топката от собственика на Интер Маями Дейвид Бекъм, каза в „Пресена точка“ по бТВ Пашова.
Въобще, много харесам Меси. За осми пореден път получава той това признание и вместо тук да си сложим сега тиква, мисля, че щеше да бъде по-уместно една Златна топка да си сложим, добави тя.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Преобразяват площада пред жп гарата във Варна и улици в "Гръцката махала", някои стават пешеходни
Дата: 11/05, 13:49
Нови правила за безопасна работа на морските пилоти
Дата: 11/05, 13:24
Бизнесът скочи срещу почивен понеделник след празник
Дата: 11/05, 13:091 Коментар
„Соколите“ се местят в София
Дата: 11/05, 13:07