Булфото
Последната реплика в сериала „Приятели“ е била поискана лично от Матю Пери. Това става ясно от мемоарната му книга от 2022 г. „Приятели, любовници и голямото ужасно нещо“.
В нея Матю Пери, изиграл образа на неповторимия Чандлър Бинг, разказва как е настоял пред създателите на ситкома именно с реплика на неговия персонаж да бъде сложена точката на хитовия сериал, който се излъчваше в продължение на 10 години.
Според актьора е било „жизненоважно“ точно Чандлър да каже последните думи в сериала.
Преди да бъде заснета последната сцена, Пери е дръпнал Марта Кауфман встрани: „Казах ѝ: Интересува ме само и единствено това. Може ли аз да произнеса последната реплика?“, признава откровено в мемоарите си Пери, пише новини.бг.
По сценарий е трябвало Рейчъл (Дженифър Анистън) да попита останалите дали имат време за едно последно кафе и след като всички се съгласят, да излязат в коридора и сериалът да приключи по този начин.
Феновете на ситкома обаче много добре помнят, че в този момент Чандлър неочаквано изстрелва въпроса „Къде?“
и реално това се явява последната реплика в сериала.
ЦИК започва прием на документи за частичните местни избори
Дата: 06/05, 16:54
Бойко Ноев: България е сред първите в НАТО по военнослужещи на глава от населението
Дата: 06/05, 16:50
Горящ автомобил блокира движението на "Хемус" след тунел "Топли дол"
Дата: 06/05, 16:24
Откриха прострелян братът на бившия турски външен министър Чавушоглу
Дата: 06/05, 16:16