Люба Пашова по Нова: Винаги гласувам, за да имам право да мрънкам


03/11/2023, 16:40

кадри Нова телевизия 

редактор Веселин Златков

“Сега ли разбрахме, че има изборен туризъм?! Навсякъде в малките места има адреси, на които са регистрирани по 20 човека само заради вота”, това заяви известната телевизионна водеща Люба Пашова в “Пресечна точка” по Нова телевизия. Думите ѝ бяха коментар на ареста на избран за общински съветник в Земен, който беше разкрит след разследване на телевизията.

“А, ти си много нежна в изказа си. Има по 160 регистрирани на един адрес. А промени в законите, които да спрат това, пак няма”, това каза в отговор актьорът и режисьор Владимир Люцканов.

Пашова каза, че ще гласува задължително в неделя, макар че е изправена пред избор на по-малкото зло. “Винаги гласувам, за да имам право да мрънкам”, коментира тя. Тя, както и останалите участници в предаването - Владимир Люцканов и финансиста Любомир Каримански казаха, че ще гласуват с машина и правят това всеки път, откакто е въведен машинния вот.

Люцканов подчерта, че трябва да се търси отговорност на хората, предизвикали скандала с машините. “450 хиляди недействителни гласа струва тази грешка”, заяви актьорът.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Черно море победи Ботев (Пд) във Варна, прекъснаха мача
Дата: 09/05, 18:40

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 18:30

Мария Тодорова: Дневният ред на парламента ще се задава от нуждите на обществото
Дата: 09/05, 18:28

Внасят законопроект за овладяването на цените на земеделската продукция
Дата: 09/05, 18:19

Людмила Елкова: Бюджетният дефицит на България се задълбочава
Дата: 09/05, 18:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия