Снимка: Denis Karaytu
Новоремонтираната ул. "Прилеп" е започнала да пропада на места, а в асфалта са се образували вдлъбнатини и пукнатини.
За това алармира читател на Moreto.net и сподели снимки в социалните мрежи.
Вдлъбнатините по асфалта вече са маркирани с боя и вероятно предстои да бъдат отремонтирани.
Пропаданията са основно около шахти, а проблемът вероятно се дължи на ВиК-инфраструктурата, а не е от самото изпълнение на пътната настилка, коментира хора в социалните мрежи.
Живея в местност Пчелина и ежедневно ми се налага да използвам пътя за Каменар - улица Прилеп. Та аз наблюдавах промените всеки един ден от ремонта.
3 седмици след отварянето на пътя той вече пропада на места, асфалта се пропуква и със всеки един дъжд той ще става по-зле.
Изобщо не е трамбован като хората пътя. Може да видите червения спрей около тази от доста пропадания на пътя - тоест те ще го режат и ще КЪРПЯТ път който дори не е на 1 месец.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Файненшъл таймс": ЕС се готви за преговори с Владимир Путин
Дата: 07/05, 22:06
Указ на президента, с който се предлага на НС да избере Румен Радев за премиер, ще бъде обнародван в "Държавен вестник"
Дата: 07/05, 22:02
Бони Тейлър е в кома след спешна операция
Дата: 07/05, 22:00
Сабрутев: ПП няма да подкрепи кабинет на Радев заради спорни назначения
Дата: 07/05, 21:58