Мистерия с новия тотомилионер: Тя ли спечели 2,7 милиона лева?


29/11/2023, 15:13

Кадър Гугъл мапс

Слух, че самата продавачка в тотопункта е ударила 2,7 милиона лева побърка Благоевград.

Самат тя напълно отрича слуховете, които й дошли като гръм от ясно небе, както и фактът, че в нейния пункт е пуснат печелившият фиш.

Тотомилионерът обаче не се е появил.

От тотопункта при Джамията издирват новия милионер, който удари джакпота от 2 719 026 лв. от 94-ия тираж на играта 6/49. Фишът с комбинация от една колонка е пуснат в пункта, който е разположен на кръстовището между ул. „Митрополит Борис“ и „Христо Чернопеев“ в Благоевград, пише „Струма”.

В понеделник следобед репортер отиде на мястото. Служителката в пункта Таня звънеше на редовните клиенти, за да дойдат и да си проверят фишовете.

„Ето, сега чета коментари в социалните мрежи и се ядосвам. Пише, че аз съм спечелила, което не е вярно. Аз играя само 5/35 и най-голямата ми печалба е 210 лв., но най-важното е, че нося късмет и това го казват всичките ми клиенти“, сподели служителката, която допълни, че работи в пункта от 8 години и именно тук са падали петици за по 29 хил. лв. от 5/35, тото джокери, печалби от 6/42 и 6/49.

Любопитното е, че Таня живее до гарата и въпреки че всеки ден прекосява половината град, за да дойде на работа по настояване на клиентите си е в този пункт.

А иначе при постъпването си в системата на Българския спортен тотализатор е започнала в пункт в „Еленово”, където е спечелен и първият автомобил. Именно с коректното си отношение, а й с късмета, който носи, Таня е спечелила доверието на своите клиенти и мнозина пускат готови фишове, вместо да попълват собствени числа.

На въпроса има ли предположение кой може да е новият тотомилионер Таня отговори:

„И аз не знам, затова звъня на близки и познати да дойдат да си проверят фишовете.

Това, което мога да кажа със сигурност, е, че спечелилият е благоевградчанин.

Тук всичките ми клиенти са редовни и ги познавам.

Иначе в дните преди тираж на ден минават към 200 човека.

Именно по тази причина не мога да кажа кой точно е, но се надявам скоро да се появи“, каза служителката и припомни, че печалбата трябва да бъде потърсена в срок до 45 дни, в противен случай късметлията ще загуби парите.

Припомняме, че през 2015 г., пак в Благоевград, падна мегаджакпот. Тогава строителният предприемач Николай Динков спечели малко над 7 млн. лв.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Камион и лек автомобил изгоряха при пожар рано тази сутрин във Варна
Дата: 10/05, 07:59

Повечето зеленчуци поевтиняват, но плодовете поскъпват на борсите у нас
Дата: 10/05, 07:55

БСП спря партийният си вестник "Дума"
Дата: 10/05, 07:52

Учени: Мъжете вредят на планетата повече от жените
Дата: 10/05, 07:41

Откриха издирвания мъж от Перник край жп линия в критично състояние
Дата: 10/05, 07:36

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия