Редактор: Недко Петров
Стопкадри Нова Тв
Времето днес остава облачно, мрачно и доста хладно.
Около обяд валежите ще обхванат цялата страна, а с умерен северен вятър ще започне да нахлува студен въздух, и в Северна и Западна България валежите ще преминават в сняг, прогнозира по Нова Тв Никол Станкулова.
Според нея по пътищата може да се образуват и заледявания, и затова шофьорите трябва да бъдат много внимателни.
_%20472x%20823.png)
Максималните температури на Северозапад ще достигат два-три градуса, докато на Изток се очакват стойности до 8-9.
В планините през целия ден ще е облачно и мъгливо, ще има и валежи от сняг, които в следобедните часове ще бъдат интензивни до полунощ и на места ще се натрупат около 10-15 см нов сняг.
_%20404x%20692.png)
Вятърът ще е умерен и студен от Север и температурите ще са под нулата.
Утре застудяването у нас продължава, ще остане облачно и с валежи от сняг в централните и източните райони. В събота ще вали само на Изток и в Западна България. Облаците ще започнат да се разкъсват, но ще остане доста студено, добави Никол.
Тя каза още, че от неделя до сряда вероятността за валежи е минимална, като ще започне и постепенно затопляне.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Подготвят нов конкурс за главен архитект на Варна
Дата: 08/05, 15:48
Времето във Варна в събота 9 май: Започват валежи
Дата: 08/05, 15:48
Скандал в "Старбъкс" прераснал в престрелка на Главната във Варна: Били са рускоговорящи
Дата: 08/05, 15:413 Коментара
Варна отстъпва по брой плажове със "Син флаг" на Бургас
Дата: 08/05, 15:40
Джиро д'Италия: Благодаря ти, България!
Дата: 08/05, 15:29