Истина е, връщам се в БТВ: Сашо Кадиев


10/12/2023, 13:57

Кадър БТВ

Сашо Кадиев напусна "Преди обед" и bTV, но всъщност това се оказа съвсем за кратко за изненада на мнозина. А новината, която хвърли като бомба малко след това, и за която ви информирахме преди дни, намира своето поредно потвърждение.

"Израснах в bTV и като професионалист, и като човек. Когато постъпих в телевизията, бях на 28 години и сега, когато се оттеглих за известно време, вече съм на 40", споделя Кадиев пред "Стандарт" и добавя, че най-вече му липсва срещата с хората и "тази свобода, която имах възможност да получа – да се изразявам свободно, да казвам мнението си, да коментирам".

Официалната причина, която първоначано синът на Катето Евро изтъкна, когато си тръгна от "Преди обед", бе, че иска да има повече време за актьорската си професия, с която всъщност стана популярен. Но това не се оказа съвсем така, защото той, на практика, ще продължи да се изявява и на малкия екран.

На въпрос дали ще се появи отново в ново предаване, Кадиев отвръща пред изданието с: "Да, догодина най-вероятно ще се появя. Не мога да издавам, но във всеки случай зрителите ще ме гледат със сигурност от новата година до пролетта в различни предавания по bTV"

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ГЕРБ за Десислава Атанасова и Пеевски: Частният живот не може да бъде коментиран
Дата: 02/07, 16:10

Зарков: БСП ще подкрепи Йотова за президент
Дата: 02/07, 16:08

Григор Димитров: Готов съм да водя "Евровизия"
Дата: 02/07, 15:58

Баща и син, играли за Черно море и Спартак, са задържани за измама с евросредства
Дата: 02/07, 15:53

Ламин Ямал е готов да разкъса Австрия по пътя към мач срещу Кристиано
Дата: 02/07, 15:47

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия