снимка: live.varna.bg
Поради неблагоприятни метеорологични условия - дъжд и вятър, традиционното Коледно карнавално бягане се премества утре – 17 декември, неделя. Регистрацията ще започне отново в 9:30 сутринта до Слънчевия часовник, а стартът на щафетното бягане - в 10:30 часа, съобщава от Община Варна.
Събитието беше насрочено за днес. Въпреки отлагането, екипът на организаторите ще бъде на място днес и тези, които са излезли, могат да бягат, за да се подготвят за утрешния ден.
Припомняме, че в традиционното Коледно карнавално бягане, всеки участник трябва да носи забавен коледен костюм на дядо Коледа, на елена Рудолф, на джуджетата, да е поне с червена шапка или с рогца. За атрактивното спортно събитие са предвидени награди за победителите, томбола за всички участници и брънч парти.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Засилено търсене на средства за защита след нападенията във Варна
Дата: 07/05, 13:59
Съдът прекрати делото по искова молба на МБАЛ "Св. Анна" срещу НЗОК
Дата: 07/05, 13:55
Пребиха на улицата мъж от Девня за 450 евро
Дата: 07/05, 13:44
България предаде на ЕК план за отказ от руски газ
Дата: 07/05, 13:201 Коментар