Снимка Pixabay
Днес минималните температури ще бъдат от минус 4 до 2 градуса, в западните полета до -6, -7, а по Черноморието до плюс 1-3. Сутринта ще бъде студено с облаци по Черноморието с мъгли в Тракия, а на запад и север ще бъде леко облачно до слънчево.
През деня ще грее слънце, но ще бъде студено. Вятърът ще бъде слаб със скорост до 20 километра в час. Максималните температури ще са от 3 до 12 градуса, по Черноморието 9-10, съобщи синоптикът на Bulgaria ON AIR Александрина Янкова.
Във вторник ще има мъгли и ниски облаци, в Добруджа сутринта се очакват слаби валежи от дъжд с условия за поледици. В сряда ще продължи да се затопля със сутрешни мъгли и облаци следобед.
В четвъртък ще бъде облачно, но без валежи. В петък и събота ще бъде ветровито и топло. От неделя ще завали сняг, с нова снежна покривка главно в северните райони от 2 до 5 см. Бързо ще се затопля по време на коледните празници.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Френски кораб е бил атакуван в Ормузкия проток, има евакуирани моряци
Дата: 06/05, 11:08
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 11:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 11:00
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 11:00
Георг Георигев от ГЕРБ-СДС: Оттук-нататък започват предизвикателствата
Дата: 06/05, 10:571 Коментар