Редактор: Недко Петров
Стопкадри бТВ
Натали Трифонова направи кошмарна прогноза за времето в следващите дни.
_%20507x%20809.png)
В неделя ще бъде предимно облачно и ще вали дъжд, като в Родопската област отново са възможни и гръмотевици. В Централна и Източна България ще продължи да духа умерен и временно силен вятър, който до вечерта ще отслабне. Температурите ще останат по-високи от обичайните за месец януари, започна по бТВ тя.
_%20454x%20750.png)
Сега обаче поглед към новата седмица, която ще ни донесе чувствителна промяна на времето. Очакваме температурите бързо и значително да се понижат. Ще бъде облачно, с валежи от дъжд, но със застудяването в Северна България и по високите западни полета, дъждът ще преминава в сняг, добави Натали.
_%20650x%201202.png)
Възможни са и поледици, а във вторник валежите ще бъдат предимно от сняг, но вече ще бъдат на по-малко места в страната и ще са предимно слаби. Ще бъде студено, а температурите през деня почти навсякъде вече ще бъдат под нулата. В сряда и в четвъртък вероятността за валежи намалява още, но сутрините ще бъдат още по-студени и температурите в страната ще паднат до минус 10 градуса, каза още Натали Трифонова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рубио: САЩ разширяват защитния чадър за търговското корабоплаване през Ормузкия проток
Дата: 05/05, 22:54
Хампарцумян: Корупционните пари са данък върху всички нас, само че данък в частна полза
Дата: 05/05, 22:42
Спасиха 1500 бийгъла, предназначени за научни експерименти
Дата: 05/05, 22:32
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 05/05, 22:30
И Детското отделение в МБАЛ - Карлово е застрашено от закриване
Дата: 05/05, 22:23