Рецидивист изнасили баба за 5 лева


13/09/2013, 21:35

Мъж, пуснат от затвора преди месец, е пребил и изнасилил възрастна жена в Лом. Апашът е заловен да бяга с колело от мястото на инцидента. Полицаите спипали 36-годишния рецидивист да върти педалите към Козлодуй.
Ужасният инцидент е станал миналата нощ. Час след полунощ Илия разбил две врати на къщата на 76-годишната К.Т. Нахлул в спалнята на бабата, която живее сама, халосал я по лицето, бутнал я на леглото и я изнасилил. После прибрал потфейла й, в който имало само 5 лева.
После хукнал да бяга. От съседен двор задигнал колело и хукнал с него. 
Възрастната жена няма тежки физически травми, но все още е нестабилна психически. Тя обаче успяла да разпознае изверга – неин комшия и така полицаите тръгнали по следите му.
За сега Илия е задържан за 24 часа. Полицията ще поиска прокурорска мярка от 72 часа. Най-вероятно магистратите ще настоят Илия да остане за постоянно в ареста.

 

tribali.info/bg

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Лидерът на Сияние: 22 години едни и същи експерти спъват справедливи присъди
Дата: 07/04, 19:50

Как се правят здрави нерви?
Дата: 07/04, 19:40

Дадоха на съд 8 души за длъжностно присвояване и пране на пари от театрите в Смолян и Разград
Дата: 07/04, 19:39

Lidl с игра за двоен билет за финала на UEFA Europa League 2026 в Истанбул
Дата: 07/04, 19:30

Разбиха организирана престъпна група за трафик на мигранти, има задържани
Дата: 07/04, 19:21

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия