снимка Булфото
Разследване се води по случай на побой в Русе, станал снощи.
Вчера е получен сигнал, че в "Спешно отделение" на болница в града е постъпил 40-годишен мъж с наранявания.
Той видимо бил употребил голямо количество алкохол и се държал неадекватно.
Той заявил, че му е бил нанесен побой от няколко неизвестни за него и то два пъти същата нощ - в района на автогарата и по ул. "Борисова", а след това се озовал в кв. „Чародейка“, където непознат мъж е повикал линейка.
Мъжът е настанен в лечебното заведение. По случая се води разследване, предаде днес.бг.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Треньорът на Иран: Страната домакин се отнася несправедливо с нас
Дата: 27/06, 13:39
България прескочи два отбора от Световното без игра благодарение на Белгия и Мароко
Дата: 27/06, 13:35
Кола изгоря на магистрала "Хемус"
Дата: 27/06, 13:30
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 13:30
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 13:30