Български работник загина в трудова злополука в Белгия


23/01/2024, 11:08

снимка pexels

Български работник загина в трудова злополука в Белгия. Инцидентът е станал в цех за преработка на месо. Мъжът е на 25 години, не се посочват имена в чуждите медии, съобщи БТА.

Проверката на инспекцията по труда е установила, че вероятно работникът е починал от задушаване. Предполага се, че в помещението, където е работил, е бил изпуснат азот и това е намалило количеството кислород.

Инцидентът е настъпил в петък миналата седмица недалеч от Гент, в помещение за бързо замразяване на месо. Властите проверяват дали са били спазени изискванията за безопасна работна среда.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Смилов: Новият правосъден министър ме притеснява
Дата: 08/05, 10:09

Явор Дачков: Много добра реч на Румен Радев в парламента
Дата: 08/05, 10:08

Ипотечен калкулатор - или кога да си направите сметката, преди да вкарате депозит за жилище?
Дата: 08/05, 10:08

„Асфалтът е колкото нокът“: Спорен ремонт на 500 метра улици в село Лик - за над 50 хиляди евро преди изборите
Дата: 08/05, 10:02

Дани Петканов: Вчера не просто контузих коляното си, напълно го съсипах
Дата: 08/05, 09:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия