Културният дом в Бургас се запали преди спектакъл на Камен Донев (снимки)


16/09/2013, 20:32

Запали се културният дом на Нефтохимика в центъра на Бургас, съобщи "Флагман"

Пожарникарите извеждоха публиката, която трябваше да гледа постановка на Камен Донев "Възгледите на един учител за народното творчество". Причината за евакуацията са пламнали завеси. Старият плат се е запалил от силната светлина на прожекторите.

Появилият се дим паникьоса пълната зала и всички бяха изведени навън, множеството дълго време се чудеше от къде идва огънят, а един противопожарен автомобил и няколко огнеборци в това време локализираха пожара.

Организаторите реагираха изключително бързо и в момента изнасят декорите, за да преместят постановката в залата на ДНА на бул."Христо Ботев" 36. Публиката също е предупредена и започна да се предвижва към новото място на премиерния спектакъл на Камен Донев.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 04:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 04:00

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 04:00

На днешната дата в историята
Дата: 11/05, 04:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 03:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия