Снимка Facebook/Катастрофи в София
47-годишен мъж се бори за живота си след като бе блъснат от пиян и дрогиран шофьор в столичния квартал "Младост", съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал около 3:49 часа на бул. "Ал. Малинов".
55-годишен шофьор блъснал в задната част лек автомобил, изчаквал на зелен сигнал на светофар. 47-годишният мъж е откаран в лечебно заведение с тежки травми - фрактура на таз, крайници, пневмоторакс, кръвоизливи, предаде бТВ.
По първоначална информация 55-годишният шофьор се е движил по бул. "Ал. Малинов" в посока от кръстовището с ул. "Самара" към бул. "Андрей Сахаров", а в района на хипермаркет е участвал в катастрофа с други автомобили.
Водачът, предизвикал катастрофата, е шофирал след употреба на алкохол и е дал положителна проба за кокаин, предаде offnews.bg/.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Славчо Велков: Който си купува евтина сигурност, си купува ядове
Дата: 06/05, 21:34
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 21:20
Дара промени песента за "Евровизия"
Дата: 06/05, 21:11
Ангел Найденов: "Прогресивна България" ще ускори модернизацията на армията
Дата: 06/05, 21:02