Кадър Спортал.бг
Старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев бе доволен от постигнатия резултат в първия мач със Сервет от 1/16-финалите в Лигата на конференциите.
Двубоят в Женева приключи 0:0 и според наставника шансовете преди реванша в Разград след седмица остават равни.
"Не съм видял нещо от Сервет, което да не съм очаквал. Те са преди нас игрово в момента и това се видя ясно днес", заяви Дерменджиев, предава БТА.
"Бих казал, че резултатът е стратегически. Преди мача заявих в съблекалнята, че играем два мача и днес трябва да постигнем добър резултат. Указанията обаче не бяха за равенство и да стоим прибрани в защита. Сервет е добър отбор, който е много компактен. Ще се опитаме във втория мач да постигнем добър резултат, който да ни класира. Предстои ни още един мач преди реванша срещу Черно море, който ще бъде мач на надлъгване. В момента шансове ни със Сервет са 50:50", завърши старши треньорът на Лудогорец.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 07/05, 01:40
Спортал: Отборът на Берое изпада по служебен път
Дата: 07/05, 01:30
Мъж от Асеновград излезе от затвора, почерпи се по този повод и се озова в ареста
Дата: 07/05, 01:00
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 00:30
Отбелязваме Международния ден на радиото и телевизията
Дата: 07/05, 00:30