Редактор: Александър Дечев
Кадри: БТВ
Новото предаване "Кой да знае" по БТВ слезе от ефир. Водещият Александър Кадиев обяви това в началото на днешния последно излъчен епизод. Той бе двоен и продължи над два часа.
Шоуто за знания изкара над два месеца като запълни паузата между есенния и пролетен телевизионен сезон. Кадиев бе водещ, а всяка делнична вечер знания демонстрираха две двойки, водени от колегите на Сашо в актьорската гилдия - Милица Гладнишка и Христо Пъдев.
_%20768x%201366.jpg)
Предаването зареждаше зрителите с много положителни емоции, а въпросите бяха доста трудни.
В последния епизод днес до Милица и Христо застанаха техните половинки - актьорът и певец Иван Велчев и актрисата Цветина Петрова.
Последният победител в "Кой да знае" стана отбор "Пъдеви".
_%20768x%201366.jpg)
Сашо Кадиев остава в ефира на БТВ като ще бъде капитан на един от двата отбора в новото предаване "Аз обичам България", което стартира следващата седмица. "Скоро ще почна даже да водя и новинарската емисия", пошегува се синът на Катето Евро.
Това най-вероятно няма да е последно издание на "Кой да знае", тъй като то се пребори за своя аудитория в прайм тайма и можем да очакваме, че отново ще радва зрителите в следващи паузи между телевизионните сезони.
_%20766x%201367.jpg)
За това загатна и самият Кадиев: "Това беше "Кой да знае" за днес и за едно известно време напред. Бъдете с нас и следващият път, когато и да е това. Защото просто наистина се забавлявахме. Аз бях и все още съм Сашо Кадиев. Благодаря на нашите капитани и на публиката. Без вас научаването на толкова безсмислени знания нямаше да е толкова приятно. До скоро! Чао!".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Днес е Летен Никулден
Дата: 09/05, 00:30
Предупреждават за предстоящ „супер Ел Ниньо“
Дата: 09/05, 00:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 00:00
Бившият здравен министър Стефан Константинов: България има прекалено много болници
Дата: 08/05, 23:55
Инвалиди от Русе остават без адекватна грижа
Дата: 08/05, 23:50