Кадър Евроком
„Очаквам следващата предизборна кампания да е най-мръсната в историята на страната.“ Това каза председателят на ПП ВМРО Красимир Каракачанов, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.
Според председателя на ВМРО, ако президентът се яви на предстоящия вот, той на първо място ще вземе целия електорат на БСП, които го издигнаха два пъти за държавен глава.
„Би привлякъл и много от хората в центъра, също част от гласоподавателите на „Възраждане“. Би изсмукал и електората на „Величие“, каза още гостът.
Каракачанов беше категоричен, че никоя партия в следващото Народно събрание няма да има мнозинство. Той допълни, че дори държавния глава да се яви, то той ще бъде първа политическа сила с голяма преднина пред ГЕРБ, но нямало да има 121 гласа.
Бившият министър на отбраната коментира и предстоящия избор на служебен премиер от страна на Румен Радев. По думите на госта е възможно всички в Домовата книга да откажат и ако това се случи, то сме щели да влезем в институционална криза.
Редактор "Екип на Петел"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Нешка Робева се сбогува с Боян Радев по трогателен начин
Дата: 23/12, 00:30
Много притеснителни новини за Монблан
Дата: 23/12, 00:15
Мохамед Салах спаси Египет
Дата: 23/12, 00:00
Инвеститорите на Forest Village във Варна започнаха да получават ключовете за своите нови вили
Дата: 23/12, 00:00
Нетаняху във Вашингтон заради ядрената програма на Техеран
Дата: 22/12, 23:50