Григор рухна, не може да върви


Дата: 11/04, 19:43

Кадър Нова тв

Първата ни ракета загуби д 0:6, 0:6 от Алекс де Минор. Първата ни ракета очевидно имаше физически проблеми и буквално не можеше да ходи, а австралиецът се възползва по най-добрия начин и не позволи на българина да спечели нито един гейм, предаде БТВ.

В първия сет Димитров започна добре, печелейки първите две точки в мача, но Демона не изпусна инициативата до края. След 3 последователни пробива в 23 минути Де Минор отвя българина. В първия сет най-добрият ни тенисист записа 11 непредизвикани грешки и спечели едва 10 точки.

Вторият сет продължи по същия начин. Алекс де Минор показа, че няма време за губене и отново последваха 3 последователни пробива. Във втория сет Григор Димитров дори не направи последователни точки.

Австралиецът показа категорично надмощие – с мощен сервис, отлична подвижност на корта и точни удари, които не позволиха на българина да влезе в ритъм. От своя страна, Григор не успя да намери играта си, направи много непредизвикани грешки и изглеждаше на предела на силите си.

Поставеният под №8 на Мастърса в Монако Алекс де Минор прегази българина за едва 44 минути. В течение на мача дори и силната страна на играта на Григор – сервисът бе неузнаваем. Той спечели едва 32% точки на първи сервис и едва 17% на втори.

Това е най-тежката загуба в кариерата на българина. На полуфинала в турнира Алекс де Минор ще се изправи срещу Лоренцо Музети или Стефанос Циципас

Редактор "Екип на Петел"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мъж загина в дома си в Русе, след пожар от забравена храна на печката
Дата: 20/12, 09:10

Катастрофа на Крайезерния път във Варна тази сутрин
Дата: 20/12, 09:00

Въвеждане на еврото: как ще пазаруваме в Lidl от 2 януари 2026 г.
Дата: 20/12, 09:00

Салах се извини
Дата: 20/12, 08:50

Кола се заби в спирка в столицата тази нощ, "потърпевшите" извадиха телефоните да се снимат
Дата: 20/12, 08:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия