Байдън реши: САЩ няма да пращат войски да се бият в Украйна


27/02/2024, 21:42

Кадър Нова

Белият дом заяви, че Съединените щати няма да изпратят войски, които да се бият в Украйна, след като френският президент Еманюел Макрон каза, че не изключва подобна възможност.

"Президентът Байдън беше ясен, че САЩ няма да изпратят войски да се бият в Украйна", подчерта говорителят на Съвета за национална сигурност Адриен Уотсън, предаде БГНЕС.

"Байдън вярва, че пътят към победата е Конгресът да отпусне сега блокираната военна помощ, така че украинските войски да имат оръжията и боеприпасите, от които се нуждаят, за да се защитят срещу руската инвазия", добави Уотсън.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Гълъб Донев за дълга на България: Ще направим анализ, нямаме много време
Дата: 07/05, 18:53

Ветераните на Спартак се разминаха с финал на държавното по футбол
Дата: 07/05, 18:45

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 18:40

Ездачи показаха класа на конна база "Виница"
Дата: 07/05, 18:35

Шефът на КТ „Подкрепа“: Атанас Пеканов направи батаците с ПВУ в частта „Енергетика“
Дата: 07/05, 18:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия