Тече проверка в "Специализирани полицейски сили"


12/03/2024, 20:26

Снимка Булфото, архив

Със заповед на директора на Столичната полиция е разпоредена комплексна проверка в отдела "Специализирани полицейски сили" заради катастрофа, в която е участвал полицай.

Вчера по обед в полицията е постъпил сигнал за пътнотранспортно произшествие между два леки автомобила на околовръстния път, в района на Чепинци.

33-годишна жена, управлявала една от колите, е била откарана в болница. Шофьорът на другото превозно средство - 34-годишен мъж, отказал тестване на място, като по-късно дал кръвна проба, отбелязва БНР.

Установено е, че той е служител на отдела "Специализирани полицейски сили" към столичната полиция и незабавно е отстранен от работа.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Нетаняху: За враговете на Израел няма имунитет
Дата: 07/05, 19:16

Политолог за министрите на Радев: "Има такъв народ" влиза в управлението през задния вход
Дата: 07/05, 19:04

Гълъб Донев за дълга на България: Ще направим анализ, нямаме много време
Дата: 07/05, 18:53

Ветераните на Спартак се разминаха с финал на държавното по футбол
Дата: 07/05, 18:45

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 18:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия