Снимка Булфото, архив
37-годишен мъж, разбил входна врата на детска градина в Кърджали и взел принудително 5-годишното си дете от детското заведение, е установен и задържан при съвместни действия на Областните дирекции на МВР в Кърджали и Пловдив, съобщиха от пресцентъра на вътрешното ведомство.
Сигналът за произшествието е подаден около 9,00 часа днес на телефон 112. По първоначални данни мъжът е разбил врата в детската градина, заплашил персонала, взел 5-годишното се дете и отпътувал в неизвестна посока с лек автомобил "Хюндай“. Незабавно е задействан целият състав на РУ-Кърджали, автомобилът е подаден на съседните ОД МВР. Пловдивски полицаи установили и спрели колата на автомагистрала "Тракия“.
В момента бащата, детето и бабата по бащина линия, са в РУ-Раковски. Предстоят съвместни действия на РУ-Кърджали и РУ-Раковски за задържането на лицето и конвоирането му до Кърджали. Образувано е досъдебно производство по чл.325, ал. 1 от Наказателния кодекс за хулиганство и предстоят извършването на процесуално-следствените действия под надзора на Районна прокуратура.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 05:50
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 05:40
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 05:30
Спортът по телевизията във вторник 12 май
Дата: 12/05, 05:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 04:50