Снимка Булфото, архив
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е имал среща днес със съпредседателя на "Продължаваме промяната" и финансов министър в оставка Асен Василев. Това съобщават от "24 часа", като се позовават на депутати от опозицията. Срещата е била в парламента и на влизане Василев се е засякъл с част от тях.
Двамата са разговаряли за възможностите разривът между ГЕРБ и ПП-ДБ да бъде преодолян и да има правителство с премиер Мария Габриел. Засега обаче все още не било постигнато съгласие, показа проверка в централите на ГЕРБ и ПП.
Извинение от Асен Василев за думите му, че Мария Габриел е красивото лице на мафията бе едно от условията на Борисов за подновяване на преговорите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10
Днес отбелязваме Световния ден на медицинските сестри
Дата: 12/05, 01:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 00:40
Преподавателят по наказателно право в СУ проф. Пламен Панайотов: Въпросът не е кой ще прави номинациите, а какви хора ще бъдат излъчени
Дата: 12/05, 00:00