Кадрър: Телеграм
Двама от заподозрените за смъртоносната атака в покрайнините на Москва са били задържани в Брянска област след гонка с автомобил. Това написа руският депутат Александър Хинщайн в своя профил в Телеграм, предаде Ройтерс, зитира БТА.
Други заподозрени са избягали пеша в близка гора, добави Хинщайн.
Облечени в камуфлажни дрехи нападатели снощи откриха огън с автоматични оръжия в концертна зала в до Москва. При атаката бяха убити най-малко 60 души и 145 други бяха ранени.
Хинщайн каза още, че по време на преследването е бил открит огън и колата на заподозрените се преобърнала, допълва Бтв.
„Един терорист беше задържан на място, а останалите избягаха в гората. В резултат на издирването около 03:50 часа беше открит и задържан вторият заподозрян. Издирването на останалите продължава. В операцията участват всички правоприлагащи органи“, добави той.
При огледа на автомобила марка „Рено“ са били открити пистолет „Макаров“, пълнител за автомат „Калашников“ и паспорти на таджикски граждани.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп: Балната зала на Белия дом ще струва под 400 млн. долара, проектът е от най-високо качество
Дата: 06/05, 17:22
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 17:20
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 17:20
"Гарванът" - новият дрон-камикадзе на Турция, поразяващ цели на 1000 км с абсолютна точност
Дата: 06/05, 17:10
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 17:10