Булфото
Аз не съм оптимист, че в крайна сметка ще отидем на предсрочни избори, което е най-доброто решение на политическата криза, казва той
Лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов изрази скептицизъм по повод обявения от ГЕРБ-СДС край на преговорите с ПП-ДБ, отказ от преговори за втория мандат и на практика отиване към предсрочни парламентарни избори:
"Да, скептичен съм. По-скоро гледаме пореден епизод от грозната политическа сцена, която ни разиграват вече трета седмица и поради тази причина аз не съм оптимист, че в крайна сметка ще отидем на предсрочни избори, което е най-доброто решение на политическата криза. По-скоро евроатлантическата шайка ще се разбере и опитите едната престъпна група да надделее над другата престъпна група продължават", предава БНР.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кристиано Роналдо и Лионел Меси загубиха няколко милиона последователи заради мащабна кампания на Meta
Дата: 08/05, 02:001 Коментар
Глобяват Община Шумен за недостатъчен контрол на сметището
Дата: 08/05, 01:30
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 01:00
На 8 май църквата почита паметта на Свети апостол и евангелист Йоан Богослов, честват се имената на Йоан, Йоана, Иван, Иванка
Дата: 08/05, 01:00
Роналдо с гол номер 100 в саудитското първенство
Дата: 08/05, 00:45