Дават 11 декара на първа линия Златни пясъци под наем


25/03/2024, 09:40

Кадър Moreto.net

10,8 дка имот на първа линия на Златни пясъци предстои да бъде отдаден под наем за 10 години. Това става ясно от обявен търг с тайно наддаване.

Теренът се намира непосредствено до пристанището в к.к. "Златни пясъци" и граничещ с плаж "Нирвана", предаде Moreto.net

Поземленият имот е в горска територия – частна държавна собственост, предоставен за управление на „Североизточно държавно предприятие” ДП, гр. Шумен, находящ се в района на дейност на ТП „Държавно горско стопанство Варна”.

Начална годишна тръжна наемна цена в е 13 500 лв. без ДДС.

Според условията имотът може да се ползва само по предназначение, без право да се пренаема и да се ползва съвместно по договор с трети лица.

Предназначението, което е определено е за нетърговски цели - площ за обособена лодкостоянка и за поставяне на преместваеми обекти несвързани трайно със земята за съхранение на инвентар.

Търгът да се проведе на 23.04.2024 г. от 10:00 часа в заседателната зала в административната сграда на ЦУ на „Североизточно държавно предприятие” ДП – гр. Шумен с адрес: гр. Шумен, ул. „Петра“ №1, ет. 4

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Временно затварят част от бул. „Осми Приморски полк“ във Варна утре
Дата: 08/05, 16:35

ЦИК обяви новите депутати, заемащи местата на избраните в правителството
Дата: 08/05, 16:22

ЕК с указания за риска от затруднения в доставките на самолетно гориво
Дата: 08/05, 16:17

Румънската валута девалвира: Без евро Румъния бие България по инфлация с 60 %
Дата: 08/05, 16:16

На живо: Първото заседание на правителството на Румен Радев
Дата: 08/05, 16:05

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия