Кирил Петков отложи за утре окончателния отговор ще има ли избори


25/03/2024, 16:46

кадър Нова телевизия

редактор Веселин Златков

Като махнете цялата мъгла около преговорите, това, което се различават предложенита на Мария Габриел и акад. Денков е споразумението, това заяви пред журналисти лидерът на ПП Кирил Петков.

“ГЕРБ явно не са готови за реформи в съдебната власт, службите и регулаторите. Не знам дали не искат или не могат”, заяви Петков.

Той съобщи, че ПП, “Да, България” и ДСБ тази вечер ще проведат заседания на националните си съвети и утре ще обявят официалната си позиция по възможността за запазване на управлението.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Сър Дейвид Атънбъро навърши 100 години и още снима филми
Дата: 08/05, 23:28

Джокович се завърна след два месеца отсъствие и отпадна тежко в Рим
Дата: 08/05, 23:21

ВКС: Доживотна присъда за двойния убиец Станимир Рагевски, жертвите били разчленявани и тикани в бидони с киселина
Дата: 08/05, 23:141 Коментар

Министър-председателят на Гърция: Очаквам по-силно сътрудничество с България, особено в енергийния сектор
Дата: 08/05, 23:07

Започна благотворителният концерт, иницииран от Лили Иванова
Дата: 08/05, 23:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия