Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ
Състезание по хлъзгава, насапунисана пързалка бе поредното изпитание в любовното риалити „Един за друг“ по Нова телевизия. Надпреварата е отборна. Двойката с най-добро време ще добави нови 2000 лв. към своето семейно богатство, докато завършилите на последно място ги очаква сигурна номинация.
Пързалката е насапунисана, но отборите трябва да пренесат боси по нея топчета, носейки ги внимателно с хилки за тенис на маса. Ако случайно топчето падне, то играчът се връща в изходна позиция.
Въпреки трудностите, то предизвика много смях.
Поне си измихме краката, коментираха играчите, които трябваше да пренесат 40 топчета.
Толкова калории ни съм горил никога, сподели Коци.
Това е най-яката игра до сега в шоуто, допълни и Алек.
Като вътрешнозаводска надпревара, определи водещия Емо Чолаков битката за бързина, която си спретнаха Рада и Здравко, той като бюджетът им е 0 лева и те са заплашени от елиминация, ако не успеят бързо да се справят със задачата.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Шофьор твърди, че е получил фишове за нарушения, които не е извършил
Дата: 05/01, 08:20
Отворени са пътищата към Витоша след затварянето им заради силния вятър
Дата: 05/01, 08:11
Шефката на Билла: Идваха клиенти със 100-левки за дребна покупка или с килограми стотинки
Дата: 05/01, 08:10
От днес банките обменят левове в евро безплатно
Дата: 05/01, 07:57
Василковски: Редуват се топло и студено - 27 градуса разлика. Николаев посъветва: Обличайте се като залка
Дата: 05/01, 07:48