снимка: Булфото
Григор Димитров се класира за финал на турнира от сериите "Мастърс 1000" в Маями за първи път в своята кариера. Той победи олимпийския шампион Александър Зверев с 6:4 6:7 (4) 6:4.
„След първия сет Саша вдигна нивото си, беше много силен, поставяше ме под напрежение, а и в третия беше много добър. Мисля, че в края играх с малко повече авторитет и това ми помогна.
Каквото и да кажа, няма да бъде оправдано. Аз водя моята битка в момента. Цялата работа, която положихме като отбор. Сега съм в различна пътека в моя живот, в моята кариера. Има много неща, които съм свършил, но са зад сцената. Искам да стигна там, където бях, защото няма причина да не го направя. Продължавам да имам вяра в себе си и дори когато съм имал съмнения, хората около мен ме подкрепяха. Имам великолепни хора около мен, семейството ми ме подкрепя, всички те са мои приятели“, каза Григор Димитров, който ще се върне в топ 10 на световната ранглиста за пръв път от 2018 г., предава БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Авиокомпаниите по света премахнаха общо 2 милиона места от своите разписания за месец заради скъпото гориво
Дата: 06/05, 23:42
Поетът, публицист и журналист Румен Леонидов: Има пълно смесване на кръвожадно колене и ядене на агне и този празник
Дата: 06/05, 23:35
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 23:30
Блокираният Ормузки проток изпразва хотелите в Дубай
Дата: 06/05, 23:29
Тото не се справи с напрежението и отпадна от Hell’s Kitchen
Дата: 06/05, 23:21