снимка: Булфото
Мъж е тежко ранен при катастрофа, станала вечерта на 19 декември в Козлодуй, съобщиха от Областната дирекция на МВР във Враца.
Според информацията лек автомобил, управляван от 26-годишен водач от с. Гложене, внезапно навлязъл в лявата лента за движение и се ударил челно в правилно движещия се кола, управлявана от 50-годишен мъж, живеещ в с. Горни Вадин.
Ранен е по-възрастният шофьор, който първоначално е транспортиран до Спешния център в Козлодуй, а впоследствие е приведен в Университетската болница в Плевен с множество фрактури на долните крайници и таза, допълва Бтв.
По случая е образувано досъдебно производство.
През миналия месец в областта са регистрирани 58 пътнотранспортни произшествия, от които 12 са тежки. При катастрофите са ранени 18 души.
В сравнение със същия месец на предходната година катастрофите са със седем повече, но ранените са с 11 по-малко.
Редактор "Екип на Петел"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Трима късметлии спечелиха чисто нови BMW 318i в юбилейното „Колелото на съдбата“ на А1
Дата: 20/12, 20:20
Зафиров: Оставка сега би била предателство към партията и свършеното през последната година
Дата: 20/12, 20:19
Специална организация на движението и засилен контрол за празниците
Дата: 20/12, 20:01
Венелин Петков: Решението за Цънцарова се взима в Чехия. Там не са наясно с обстановката в България
Дата: 20/12, 19:50
Въвеждане на еврото: как ще пазаруваме в Lidl от 2 януари 2026 г.
Дата: 20/12, 19:50