Кадър Читател на "Петел"
Нов много интресен знак се появи на едно от доста опасно място във Варна - кръстовището на "Княз Борис" и "Цар Освободител".
Знакът е сгънат в долната си част на буквата "Г", но се държи и продължава да служи за регулацията на движението.

Вероятно табелата е ударена от поредния шофьор, който се е качил на тротоара.
В края на миналата година там излетя кола и помете павилион и като по чудо се размина без жертви.

Районът е изключително натоварен и щироките тротоари са пълни с пешеходци.
В същото време точно там се слива движението от пътя от Златни пясъци в центъра и много шофьори решават с висока скорост да влязат в посока към пешехеднота зона.
Образува се и лек ъгъл, който винаги крие риск някой да помете хората на тротоара.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Цените на винетките скачат с 30% от 1 август, годишната за автомобил става 64,50 евро
Дата: 25/06, 09:44
Хампарцумян: Целта на този бюджет е „да спечелим президентските избори”
Дата: 25/06, 09:42
Борислав Борисов за убитата Дани в Угърчин: Казах й, че лесните пари вървят с лоши хора
Дата: 25/06, 09:39
17 април става професионален празник на дипломираните експерт-счетоводители и регистрираните одитори в България
Дата: 25/06, 09:29