Кадър Инстаграм
Динко Вълев отрече той да е шофирал джипа с регистрационен номер Y XXXXXXв насрещното на АМ "Тракия" по-рано днес, предаде Plovdiv24.bg.
"Не съм карал аз. Може служителите ми да са карали, защото нещо неотложно се е случило. Аз не съм в България. Ще проверя, какво е станали, но съм сигурен, че хората са бягали да свършват работата."
Минути по-късно Динко се свърза с нас и уточни, че мъж се е опитал да смени гумата на камиона си, но автомобилът му е паднал и му е затиснал крака.
"Набрал е моите служители и те са отишли и са го вдигнали по най-бързия начин. Инцидентът се е случил между Карнобат и Ямбол. Ще ми създадете неприятности, въпреки че сме помогнали на човек, ако публикувате клипа.
По-добре ли е човекът да умре и да му изтече кръвта? Знам, че нямат право да карат в насрещното, но са искали да помогнат по най-бързия начин. Човекът е добре, само пръстите му са строшени. Преди много години ми се е случвало да карам в насрещното, когато дете и жена горяха в кола. Съдбата тъй е уредила да помагаме на хората. Живи и здрави да сте".
Припомняме, че по-рано днес читател сигнализира за безскрупулното нарушение на Вълев.
На кадрите, които ни изпрати човекът, най-напред се вижда джипът с регистрационен номер Y XXXXXX, който се движи първо в аварийната лента, но и същевременно в насрещното.
Секунди след него се повтаря същото упражнение, само че този път от камион на една от неговите платформи за пътна помощ, брандирана със специфичния надпис – "Динко“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 03:30
Рожден ден празнува Криско
Дата: 11/05, 03:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 02:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 02:00
Иван Лечев отново ще е треньор в „Гласът на България“
Дата: 11/05, 02:00