Редактор: Недко Петров
Стопкадри Нова Тв
Шофьор блъсна с колата си майката с дете, докато пресичат в столичния квартал „Толстой“.
След като ги удря, извършителят не спира, а продължава с автомобила си и напуска мястото.
Пред Нова Тв майката разказа, че все още изпитва страх и избягва да минава по улицата, на която се е случил инцидента.
_%20444x%20849.png)
Пресичаме, свършваме вече с пресичането, и той на самия завой подава газ, удря, изправя волана и продължава с пълна скорост, разказа майката.
Чувството да изгубиш детето ти е нещо невероятно. Държайки го за ръка, аз губя допира си с него, допълва тя.
Детето ми е с уплах, и все още е под някакъв стрес и някакъв шок в момента, в който настъпи мрак. Страхува се да преминава по пътя, който е към училище, страхува се да минава по въпросната уличка, където стана самия инцидент, заяви още майката.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп обяви за удължаване на примирието с Иран
Дата: 21/04, 23:34
Журналистът Валерия Велева: "Все още нямаме дори юридически субект - партия "Прогресивна България" - тя е само учредена"
Дата: 21/04, 23:27
Никола Цолов с бронз на картинг шампионата по издръжливост в Хасково
Дата: 21/04, 23:21
Половин Шумен остана без вода днес след поредна авария
Дата: 21/04, 23:14
Трафик нюз: 22-годишният, задържан за убийството на баща си в Пловдив, е направил частични самопризнания
Дата: 21/04, 23:07