Снимка: Булфото
Бившият главен прокурор Иван Гешев говори пред журналисти след разпита му в Националната следствена служба.
"Поводът за разпита ми в Националната следствена служба бе опитът за убийството ми на 1 май миналата година и сега ме уведомяват, че имам качеството на пострадал”, каза той.
Гешев добави, че близо една година след нападението го разпитват за първи път. "Бивш главен прокурор, правят опит да го убият и накрая е пострадал", заяви Иван Гешев и хвърли обвинения към лидера на ГЕРБ Бойко Борисов.
"Заявих, че искам директна очна ставка с Борисов, тъй като не поисках прекратяване на всички дела - "Барселонагейт", "чекмеджегейт" и “синия кръст”", посочи Гешев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кристиано Роналдо и Лионел Меси загубиха няколко милиона последователи заради мащабна кампания на Meta
Дата: 08/05, 02:001 Коментар
Глобяват Община Шумен за недостатъчен контрол на сметището
Дата: 08/05, 01:30
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 01:00
На 8 май църквата почита паметта на Свети апостол и евангелист Йоан Богослов, честват се имената на Йоан, Йоана, Иван, Иванка
Дата: 08/05, 01:00
Роналдо с гол номер 100 в саудитското първенство
Дата: 08/05, 00:45