Редактор: Юлия Георгиева, кадри Нова тв
Фаворитът на журито и феновете в "Като две капки вода" актьорът Влади Зомбори тази вечер трябваше да се превъплъти в бунтарката Дара. Не за първи път работата на актьора изуми не само публиката, но и журито. Хилда Казасян стана на крака, за да го аплодира.
_%20351x%20597.png)
В края на изпълнението си Зомбори си позволи да отдели минутка, за да благодари на балета, който му помага в създаването на образите на сцената, като им се поклони за таланта и труда.
_%20356x%20652.png)
Ти си невероятен човек, Влади. Независимо, че не приличаш на нищо, в смисъл - погледнете го - на нищо не прилича, коментира Хилда Казасян.
Той успява да влиза в образи, да пее с тембъра на хората, които имитира. На такъв талантлив не можеш да създадеш никакъв комплекс, посочи тя.
Ти успя да танцуваш с балета, пееше с женски глас, имаш енергията на човека, когото имитираш, не знам какво си, какъв човек си, но си нещо изключително, коментира Хилда.
Аз нямам какво да кажа, щото ще изтърся някоя глупост, коментира Димитър Ковачев - Фънки.
Това травеститско шоуу ми дойде в повече, избухна Фънки.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Иран отговори на американското предложение за край на войната
Дата: 10/05, 17:01
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 17:00
От полицията с подробности за стрелбата по автобус в Перник
Дата: 10/05, 16:44
Мирчев: Вчера се появи „българският Дугин“ и ни каза, че сме с отпаднала необходимост
Дата: 10/05, 16:41
Цветан Василев заговори за връщане в България
Дата: 10/05, 16:37