Редактор: Недко Петров
Стопкадри Нова нюз
Проф. Росен Стоянов направи остър коментар на днешните бурни събития в родната политика.
Това не е някакъв политически нюанс, освен театър на абсурда. Дори онези класиции, които създадоха тези жанрове, да се бяха събрали, трудно биха могли да измислят подобен развой на нещата, каза той в „Твоят ден“.
_%20414x%20807.png)
Според професора виждаме неразрешими към още по-неразрешими конституционно и политически ситуации, поради причина може би на незнание, неумение и неграмотност.
Продължава политическото нацакване и политиканстването, но всичко това води несъмнено след себе си до все по-категорично решение от страна на така или иначе демотивираните и несигурни дали да участват в политическия избирателен процес граждани, да намерят допълнителни аргументи за това, че точно тези и точно днес не заслужава да бъдат подкрепени, заяви още Стоянов.
А и очакването на алтернатива в един момент ще се превърне в търсене на алтернатива, добави по Нова нюз проф. Росен Стоянов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Жители на Габрово излязоха на протест след случай на сбиване с пострадали
Дата: 08/05, 22:53
Атанасов: Станчо Станев е с отнет достъп до класифицирана информация през 2013 г.
Дата: 08/05, 22:40
Доцова: Новото правителство е знак едновременно за промяна и за стабилност
Дата: 08/05, 22:29
Тръмп обяви 3 дни примирие между Русия и Украйна
Дата: 08/05, 22:05
Над 4000 антични предмета са иззети при спецоперация на ГДБОП и ДАНС, задържани са четирима
Дата: 08/05, 21:57