Снимка МВР
Удар на полицията в наш град.
Откриха домашна оранжерия за канабис в Ловеч. Задържана е 43-годишна жена. От адреса са иззети 83 растения от рода на конопа.
При акцията, в която участвали криминалисти от районното управление в Ловеч и служители на ГДБОП, е проверен семеен имот в града. В къщата е открито помещение с монтирани осветителна, вентилационна и отоплителна системи. От помещение в къщата са иззети и 185 грама сух канабис, пише nova.bg.
Разследват контрабанда на кокаин за 1,5 млн. лв.
По случая са образувани две досъдебни производства.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Водещите борсови индекси в Европа закриха деня със спадове
Дата: 23/06, 23:46
Щастиливият Роналдо: Бог помага на тези, които работят усилено
Дата: 23/06, 23:32
ООН евакуира 11 000 блокирани моряци в Ормузкия проток
Дата: 23/06, 23:21
Войните и климатичните бедствия оставят 100 милиона деца извън училище
Дата: 23/06, 23:08
Започва основен ремонт на над 29 км третокласни пътища в област Добрич, финансиран от ЕС
Дата: 23/06, 22:59