Кадър Б. Лефтеров, Забелязано във Варна
Скоро в България ще тръгнат модерни двуетажни влакове.
В същото време по много линии гледката в купетата е стряскаща.
В групата "Забелязано във Варна" читател показва мизерията във влака Варна - село Аспарухово.
Масичката е изкъртена, а купето изглежда неремонтирано от десетилетия.

Заваляха интересни коментари:
"Масичката дали се е изкъртила сама или може би са я разбили служители на БДЖ?!?"
"Не е 21-и век щом на влака се возят Кроманьонци."
"Може да са мръсни, но изпочупени! Това е от хората, които пътуват в тях. Такива сме и няма на кого да се сърдим."
"Те не са станали сами така."
"Матриала, матриала. После чакай да станем като Запада. Даже и с китайците не можем се равни"
"Бъдете оптимисти, може и по-зле. Докато не започнат пътниците сами да бутат вагоните, има перспективи за още."
"Този влак така си изглеждаше и преди 20 години, като пътувахме за един 8-и декември".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гърция забрани електрическите тротинетки за деца
Дата: 27/06, 08:14
Късна драма отне радостта на Иран, но надеждата остава
Дата: 27/06, 08:12
Белгия разби Нова Зеландия и успя да спечели своята група
Дата: 27/06, 08:07
Първи протест срещу Радев пред МС тази вечер
Дата: 27/06, 07:51