Пиксабей
Швейцарските власти допълнително замразиха финансовите активи на Руската федерация за 580 милиона швейцарски франка (около 636 млн. USD) през 2023 г., се казва в изявление на швейцарския държавен секретариат по икономическите въпроси.
"През отчетния период комисията, въз основа на резултатите от собственото си разследване и след подробни обяснения от банките, замрази допълнителни финансови активи на Руската федерация в размер на 580 милиона швейцарски франка. Освен това два нови недвижими имота са блокирани, отбелязано в документа. Сега общо 17 недвижими имоти са замразени в конфедерацията, обясниха от секретариата, цитира Факти и БТА.
Освен това швейцарските власти допълнително блокираха други руски активи, включително „спортни и луксозни автомобили, произведения на изкуството, мебели и музикални инструменти, притежавани от санкционирани физически и юридически лица в Швейцария".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
След извънредното кацане в Бургас: Самолетът, ескортиран от български изтребител, пристигна в Тел Авив
Дата: 01/07, 07:58
Отиде си кинозвезда от "Индиана Джоунс" и "Хари Потър"
Дата: 01/07, 07:56
СЗО предупреди: Настоящата гореща вълна е само "репетиция" за по-тежки лета
Дата: 01/07, 07:48
Десетки варненци и гости на града посрещнаха първия юлски изгрев на плажа в "Аспарухово"
Дата: 01/07, 07:40