Редактор: Недко Петров
Стопкадри Нова Тв
Според Любомир Стефанов нещата, които са се изговорили днес от трибуната на Народното събрание, не би трябвало да се казват, защото подобни клетви не са политически разговор.
_%20365x%20585.png)
След всичко това, ще дойде 10 юни, в който ще започнат да се чудят какво става, в смисъл с кой ще си протягат ръка, и за съжаление, ако нашите политици не са си направили сметките през тези две години и половина, когато скачахме от избори в избори, това няма да доведе до добро, каза в „Пресечна точка“ политологът.
Той прогнозира, че тези крясъци в парламента със сигурност ще имат политически последствия.
_%20440x%20856.png)
Проблемът е, че това може да избие в много непредсказуема и нежелана посока, и да се появи поредния спасител, който само с едно обещание, подобно на самия Симеон Сакскуборгостки, да накаже корупцията каквато и да е тя, и където и да е тя. Същото каза и Борисов, но дали този път ще са 800 дни или 400, не е ясно. Народът обаче може да стане свидетел на нещо страшно и странно, каза още по Нова Тв Любомир Стефанов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Световен анализатор за ситуацията с Григор Димитров: Тенисът е жесток спорт
Дата: 07/05, 00:00
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 23:50
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 23:50
Крокодил изяде Габриел - управител на хотел и спортен бар
Дата: 06/05, 23:49